kripto

Tik dabar jus pradėjo dominti blockchain technologijos naujienos? Patys galvojate apie galimybę investuoti į kažkokią kriptovaliutą? Tai padaryti galima keliais būdais, tačiau pasak specialistų, reikia nepamiršti kas visai nesenai įvyko. O vyko gana aiškis situacija – daug žmonių iš kriptovaliutų uždirbo ir tiek pat daug žmonių prarado labai dideles sumas. Tai reiškia, kad į kriptovaliutas galima investuoti nesėkmingai. Dėl to reikėtų sekti visas su jomis susijusias naujienas.

Kalbant apie investavimą į kriptovaliutas, svarbu paminėti paskutinį buvusį rinkos smukimą. Per jį visos kriptovaliutas staigiai ėmė nuvertėti. Kai kurios nuvertėjo net 98 procentais. Tad, jeigu investavote 100 eurų ir išlaukėte „dugno“, jūsų investicijos vertė tapo tik 2 eurai. Tam, kad tokios situacijos paliestų ir jūsų, turite labai kruopščiai pasidomėti į ką geriausią investuoti, kokių taisyklių reikia laikytis ir t.t.

Pirmiausia, būtina suprasti, kad ne visos kriptovaliutos yra pelningos. Paprastai kalbant, dabar dažnai bandoma piešti, kad bet koks kriptovaliutų projektas uždirbs pinigus, bet realybė yra paprasta – didžioji dalis tų projektų žlunga ir tiek. Tai tas pats kas investuoti į naujai besikuriančius verslus. Matote, blockchain technologija leidžia gauti finansavimą neparduodant įmonės dalies. Tai reiškia, kad kriptovaliutų dėka dabar galima gauti finansavimą neparduodant akcijų – parduodami vadinamieji žetonai arba kriptovaliutos. Tai yra vienas iš būdų investuoti. Tiesiog įsigyjate kažkokios įmonės kriptovaliutą ar žetonus ir tikitės, kad ateityje jų vertė kils. Bet, dažnai būna priešingai – jų vertė krenta.

Kitas būdas gauti pajamų iš investavimo į kriptovaliutas – domėtis kaip veikia spekuliacijos. Matote, tam, kad galėtumėte biržose spekuliuoti kriptovaliutomis (pirkti pigiau ir parduoti brangiau), jums nereikės atitinkamos išsilavinimo bei licencijų, nes čia nėra licencijuojama veikla. Viskas ko jums reikės – išmokti naudoti grafikais bei tam tikrais indikatoriais. Spekuliantai galbūt ir uždirba mažiau, tačiau jie dažniau apsisaugoti nuo visiško kriptovaliutų kainos kritimo. Aišku, sėkmingi spekuliuotojai uždirba netgi daugiau nei investuotojai.

Kaip bebūtų, norint gauti pajamas iš blockchain technologija paremtų projektų, pirmiausia reikia kruopščiai pasidomėti kas tai yra.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *