Šveicarų gaminys equazen yra unikali galimybė padėti hiperaktyviam vaikui susikaupti, o vyresniems šeimos nariams užtikrinti visapusę organizmo apsauga. Tačiau apie viską nuo pradžių.

Išgryninti žuvų taukai

Equazen – tobulai išgryninti žuvų taukai. Jie todėl tokie populiarūs, kad equazen zuvu taukai yra specialiai sukurti vaikams. Iki šiol buvo manoma, kad omega vartojimas pats savaime lemia gerą savijautą ir tik visai neseniai mokslininkai patvirtino, kad omega turi būti idealiai subalansuoti ir švarūs, t.y. išgryninti, jeigu norime, kad jie sveikatintų, o ne žalotų. Todėl iš parduotuvių lentynų dingo visi preparatai, kurie buvo nekokybiški ir su dar keliais gamintojais liko equazen. Beje, equazen atsiliepimai patvirtina neabejotiną produkto kokybę.

Visai pagrįstai užduosite klausimą kodėl jų reikia? Mokslininkai jau seniai patvirtino žuvų taukų naudą. Tai vienintelės medžiagos, kurių mūsų organizmas nepasigamina pats ir kuris yra būtinas mūsų sveikatos šaltinis. Šaltuoju metų laiku privalu pasirūpinti savo mažyliais. Pripažinkime ir tai, kad vaikų mityba nėra visavertė. Norėdami pamatyti savo vaikų šypsenas dažniau nei turėtumėme lepiname juos saldainiais, traškučiais, leidžiame palikti vakarienės lėkštėje nepabaigtas daržoves. Visa tai daro neigiamą įtaką vaiko sveikatai.

Kapsulės ir sirupas, saldainiai

Iki šiol vyresnės kartos atstovai prisimena močiutes su šaukštu žuvų taukų ir duonos gabalėliu, bandančias įkalbinti išgerti šaukšto turinį savo atžalų mažylius. Tai jau praeitis, equazen zuvu taukai vaikams gali būti įvairaus pavidalo. Tarkim, equazen eye q baby skysto pavidalo sirupas su įvairių skonių kvapais. Mažyliams nuo trijų metukų siūlomos equazen eye q chews kramtomos kapsulės n180. Tai lyg saldainiai, kuriuos vaikai pamėgsta skanauti, kaip nepamainomą dienos ritualą. Beje, equazen children’s chews – gumos skonio vitaminas yra labai populiarus Didžiojoje Britanijoje. Juk equazen uk – mėgstamiausi vaikų vitaminai.

Nenuostabu. Šio gamintojo – equazen eye q kaina nėra didelė palyginti su kitų gamintojų gaminiais. Taip pat dažniausiai šie gaminiai siunčiami tiek užsienyje, tiek Lietuvoje gyvenantiems lietuviams. Dažnos akcijos ir išpardavimai leidžia šiuos gaminius siųstis visai nemokamai.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *