Atlyginimai kyla, bet kainos – dar labiau, tad nieko nuostabaus, jog dažnas iš mūsų, užsukęs į parduotuvę, dairosi to stebuklingojo plakato su užrašu „akcija“. Beje, ar žinojote, jog gaudyti akcijas galima kur kas patogesniu bei modernesniu būdu? Šiam tikslui puikiai pasitarnauja Raskakcija.lt – svetainė, talpinanti įvairių prekybos centrų akcijas vienoje vietoje. Kaip apsipirkti, jog bandymas sutaupyti neatneštų priešingo rezultato (nespėtas suvartoti ir pagedęs maistas, azarto įtakotas pirkinys, kuris, pasirodo, visai nereikalingas ir kita)?

Atidžiai pirkite greitai gendančius produktus. Produktai, kurių kaina sumažinta dėl trumpesnio galiojimo termino, turėtų būti perkami itin atidžiai (ypač kalbant apie mėsos, žuvies, pieno, konditerijos ir panašius produktus). Geriausia įsigyti tiek, kiek ketinate suvalgyti tą pačią dieną (šaldyti produktų su besibaigiančiu galiojimu nerekomenduojama). Beje, IKI akcijos tortams ir pyragams neretai yra kur kas geresnis pasirinkimas nei pigaus pyrago gabalėlio „medžioklė“ nukainuotų prekių lentynoje.

Būkite atidūs analizuodami ant etiketės pateiktą informaciją. Dažnai akcijos taikomos tik tam tikrai prekių grupei, konkrečiam gamintojui ar tik vienai produkto rūšiai. To nepastebėjus, rizikuojama prarasti galimybę sutaupyti ar, pastebėjus kainos neatitikimą, sugadinti nuotaiką sau bei žmogui, kuriam bus pareikšta pretenzija. Jei vilioja reklama „IKI akcijos tortams ir pyragams“, nepulkite stačia galva griebti pirmo pasitaikiusio produkto – atidžiau pažvelkite, ar nėra jokių papildomų sąlygų.

Protingai lyginkite įvairių parduotuvių taikomas akcijas. Apipirkinėjimas atima daug mūsų laiko, o, norint susidėlioti geriausių kainų krepšelį, šio reikės dar daugiau. Tiesa, turite įvertinti, ar iš tiesų apsimoka keliauti iš vienos parduotuvės į kitą, ar praktiškiau viską įsigyti vienoje vietoje. Jei prekybos centre X dominanti prekė kainuoja vos kelis centus pigiau nei prekybos centre Y, reikia gerai pagalvoti, ar verta ten keliauti (kuro sąnaudos, laikas ir kita).

Nepamirškite į prekybos centrą su savimi pasiimti ir racionalumo. Prekybos centrai kasdien vilioja pirkėjus galybe patraukliausių akcijų. Jūsų misija – nuspręsti, kuriomis verta pasinaudoti, o ką tiesiog ignoruoti. Jei niekas iš šeimos narių nėra egzotinės virtuvės mėgėjai, tikriausiai neverta pirkti 10 skardinių kokoso pieno – užteks ir vienos. Akcijų metu derėtų pirkti ilgai negendančius iš išbandytus produktus – mažesnė rizika, jog pirkiniai nuvils.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *