Nusprendus savo namuose, sode ar verslo objekte įsirengti kokią nors apsaugos sistemą visų pirma dažniausiai pagalvojama apie signalizacija. Žinoma, signalizacija yra būtina apsaugos priemonė kiekvieno objekto apsaugai, tačiau to ne visuomet pakanka. Norint saugomame objekte turėti pilnavertę apsaugą yra būtiną įsirengti bent vieną stebėjimo kamerą.

Kodėl stebėjimo kamera naudinga?

Visų pirma, apsaugai įsirengus vien tik signalizaciją, mes gauname tik pranešimą apie įvykusį įsilaužimą į saugojamą teritoriją ir jei mokame papildomai – saugos tarnybų iškvietimą į vietą. Turint omenyje tai, kad apiplėšimas dažniausiai trunka vos kelias minutes, saugos tarnybos ne visada spėja laiku atvykti į įvykio vietą, o įsilaužėliai jau seniai būna pasišalinę, nepalikdami jokių įkalčių. Čia ir pasireiškia visa vaizdo stebėjimo kamerų nauda. Vos viena stebėjimo kamera pastatyta tinkamoje vietoje gali aiškiai užfiksuoti nusikaltėlių veidus, aprangą, jų automobilio markę ar net valstybinius numerius. Visą kameros užfiksuotą medžiagą galima peržiūrėti telefonu ar kompiuteriu, o prireikus stebėjimo kameros įrašą perduoti policijos pareigūnams. Užfiksuota vaizdinė medžiaga padės lengviau ir greičiau išsiaiškinti, kas įvykdė apiplėšimą ir surasti nusikaltėlius. Be viso to, apsaugos kamera yra puiki prevencinė priemonė prieš įsilaužimus, kadangi dauguma nusikaltėliu nesirenka objektų, kuriuose yra įrengtos vaizdo stebėjimo kameros, dėl galimybės būti atpažintais.

Įsirengti stebėjimo kamerą labai paprasta

Visuomenėje susidariusi klaidinga nuomonė, kad vaizdo stebėjimo kameros montavimas yra sudėtingas ir varginantis procesas. Vis dėlto, taip nėra. Dauguma apsaugos kamerų yra pajungiamos labai paprastai: kelių varžtų pagalba jos yra pritvirtinamos prie sienos ar lubų ir tiesiog pajungiamos į elektros tinklą ar įrašymo įrenginį. Atlikus šiuos veiksmus vaizdo stebėjimo kamera jau turėtų veikti o visą jos vaizdą, esant interneto ryšiui, jau galima stebėti ir telefonu. Jei dėl kažkokių priežasčių vaizdo stebėjimo kamera nerodo – ne bėda. Taip atsitikus užtenka kreiptis į pardavėja iš kurio pirkote stebėjimo kamerą ir jis padės išspręsti problemą be jokių meistrų pagalbos.

Stebėjimo kameros yra vienas efektyviausių būdų siekiant sumažinti įsilaužimo į objektą riziką. Jos ne tik leidžia jaustis saugiai, bet ir padeda surasti nusikaltėlius, kurie įvykdė nusikaltimą. Jei vis dar nuosavame name ar sodyboje neturite įsirengę vaizdo stebėjimo sistemos siūlome tai padaryti kuo greičiau. Net ir paprastas, pigus kameros muliažas gali apsaugoti nuo galimos vagystės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *