Renkantis tokį prietaisą kaip sulčiaspaudė norisi nusipirkti daiktą, kuris tarnautų ilgai, patikimai ir būtų funkcionalus. Didelės įtakos šiam sprendimui turi ir prietaiso kaina; taip pat labai svarbu sulčiaspaudę rinktis pagal tai, ar ji bus naudojama namų salygomis, ar maisto versle – kavinėse, restoranuose, baruose.

Jeigu norite išsirinkti tinkamiausią sulčiaspaudę savo kavinei, restoranui ar namams, patariame pasidomėti šiandien populiariomis ir perkamomis sulčiaspaudėmis, jų rūšimis ir kainomis.

Citrusinių vaisių sulčiaspaudės. Šios sulčiaspaudės yra vienos pigiausių, tačiau ir vienos nefunkcionaliausių – naudojantis jomis galima spausti tik citrusinių vaisių sultis, be to – jos nėra visiškai automatizuotos –  bet kuriuo atveju jums teks perpjauti vaisių ir spausti jį prie sulčiaspaudės antgalio. Taip pat šiomis sulčiaspaudėmis neišgausite didelių kiekių sulčių – tik porą porcijų.

Rankinės sulčiaspaudės. Rankinių sulčiaspaudžių kainos yra panašios į citrusinių vaisių sulčiaspaudžių kainas, tačiau šių aparatų funkcija jau visai kitokia – populiariausia rankinių sulčiaspaudžių funkcija – spausti želmenų sultis. Kai kurios universalesnės rankinės sulčiaspaudės taip pat suteikia galimybę spausti ir citrusinių vaisių arba obuolių sultis. Deja, šie aparatai yra visai neautomatizuoti, tad visą darbą atlikti teks patiems.

Išcentrinės sulčiaspaudės. Kol kas tai vis dar populiariausias pasirinkimas tarp sulčiaspaudžių, nors išcentrinės sulčiaspaudės yra itin triukšmingos. Jų veikimo principas – intensyviais apsisukimais išsunkiamos sultys. Šiomis sulčiaspaudėmis jau galite spausti didesnius kiekius sulčių, šie aparatai daug galingesni, todėl ir jų kaina gali būti didesnė, priklausomai nuo gamintojo.

Lėtaeigės vieno sraigto sulčiaspaudės. Lėtaeigės sulčiaspaudės – naujovė sulčiaspaudžių sferoje. Jos vis dar išlieka brangiausios iš visų šio tipo aparatų, tačiau su akcija lėtaeigėms sulčiaspaudėms galima įsigyti tikrai naudingą ir ilgaamžį prietaisą. Vieno sraigto sulčiaspaudės yra kompaktiškenės, vertikalaus dizaino, todėl geriau tiks namams. Šių aparatų išgaunamos sultys – itin turtingos vitaminų ir skaidrios.

Lėtaeigės dviejų sraigtų sulčiaspaudės. Šių sulčiaspaudžių veikimo principas toks pats kaip vieno sraigto sulčiaspaudžių, tačiau kaip iš pavadinimo galima suprasti, dviejų sraigtų lėtaeigės sulčiaspaudės yra didesnės, galingesnės ir išspaudžiančios didesnį sulčių kiekį, todėl puikiai tiks Jūsų kavinei ar restoranui. Šie aparatai yra gerokai brangesni už įprastas sulčiaspaudes, tačiau jų galima nusipirkti su akcija. Lėtaeigėms sulčiaspaudėms visuomet taikoma garantija, tad galite būti tikri, dėl šio aparato kokybės ir patikimumo.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *