papuošalaiDeimantiniai papuošalai yra klasikiniai ir laiko įvertinti aksesuarai. Jie yra nesenstantys, puošnūs, prabangūs ir derinami su įvairiais įvaizdžiais bei stiliais. Kiekvienas deimantas yra išskirtinės kokybės, formos ir dydžio. Taigi, kaip žinoti, kokių deimantų auskarus pasirinkti? Šiame straipsnyje aptarsime pagrindinius aspektus, į kuriuos reiktų atkreipti dėmesį, renkantis deimantinius papuošalus.

Išsirinkite formą

Pirmiausia nuspręskite, kokios formos deimantų auskarų norite. Brilianto forma turi didelę įtaką auskarų stiliui, todėl atsižvelkite į tai, kai pasirenkate formą. Deimantą nušlifavus yra išgaunamas briliantas. Briliantai gali būti skirtingų formų. Daugelis žmonių iš anksto žino, kokios deimantų formos nori, tuo tarpu kiti turi apie tai šiek tiek pagalvoti. Jei nesate tikri, kokia deimanto forma Jums tinka, čia yra deimanto formos stiliaus vadovas, kuris padės rasti geriausią variantą:  apvalios formos – klasikinis įvaizdis, kvadrato formos – puošnus, proginis, “princesiškas”, ovalo formos – rafinuotas, stačiakampio formos – unikalios elegancijos įvaizdis. Taip pat yra dažnas pasirinkimas ir šių formų briliantai: kvadrato ar stačiakampio formos su nukirstais kampais, ovalo formos su nusmailėjančiais galais, aštuonkampio formos. Apvalios formos briliantai yra iki šiol populiariausias pasirinkimas, todėl apvalūs deimantai yra puikus pasirinkimas, jei norite klasikinės išvaizdos auskarų.

Pasirinkite savo stilių

Pasirinkus deimanto formą, nuspręskite kokių auskarų norite ir prie ko juos derinsite: ar prigludusių prie ausų, minimalistinių auskarų, tinkančių nešioti kiekvieną dieną, ar ilgų auskarų, labiau tinkančių ovalaus veido savininkėms, kadangi jie prailgina veidą ir labiau yra tinkami įvairioms progoms.

Nuspręskite, kokį biudžetą skirsite briliantiniams auskarams

Auskarų kaina priklausys nuo jo nušlifavimo, briaunavimo, deimanto švarumo, spalvos (brangiausi yra bespalviai akmenys), ir karatų (deimanto sunkumo). Šie parametrai ir lems, kokia bus tam tikrų auskarų kaina. Briliantinius auskarus ir jų kainas galite apžiūrėti: https://ziedelis.lt/juvelyriniai-dirbiniai/auksiniai-auskarai/auskarai-su-briliantais/

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *