rankinėRankinė yra būtinas moters aksesuaras. Jose ne tik nešiojami būtiniausi mūsų daiktai, bet ir yra puikus stiliaus akcentas, saviraiškos priemonė ir būdas savo įvaizdžiui įkvėpti naujos gyvybės. Tačiau kaip ir su kitais papuošalais bei batais, svarbu pasirinkti tinkamą rankinę, puikiam įvaizdžiui sukurti.

 

Štai keli patarimai, kaip išsirinkti ne tik gražią, bet ir praktišką rankinę:

  • Pirmiausia turėtumėte apsvarstyti, kada ir kaip naudosite rankinę. Ar jūs ieškote praktiškos rankinės, skirtos kasdieniniam nešiojimui, ar orginalaus ir stilingo dizaino, su kuria papuošite savo įvaizdį tik tam tikroms progomis?
  • Investuokite į geros kokybės rankinę, jog ši po pirmo nešiojimo nesuplyštų.
  • Pasirinkite odinę rankinę. Oda yra nuostabus audinys, kuris puikiai palaiko formą, yra tvirtas ir kokybiškas daugybę metų. Oda su laiku keičiasi, tai yra vienas iš tų retų dalykų gyvenime, kuris senstant atrodo tik geriau! Norint, jog rankinė džiugintų ilgai, odinės rankinės internetu primena, jog šiam audiniui reikalinga ir speciali priežiūra, įbrėžimų paslėpimui ir spalvos atnaujinimui rekomenduojama naudoti natūralaus bičių vaško produktus, o apsaugai nuo lietaus ir vėjo poveikio šaltuoju metų laiku – specialius impregnantus.
  • Pasirinkite Jums patinkančią rankinės spalvą. Ją derinkite prie savo stiliaus ir nešiojamų drabužių. Juoda, kreminė, pilka – tai neutralios žemės spalvos, kurios derės prie daugelio įvaizdžių.
  • Venkite rankinių su dideliais logotipais. Kaip ir visos mados ir tencencijos, kaip greitai jos ateina, taip greitai ir išeina. Kai įnvestuojate į rankinę pamėginkite pažvelgti į ateitį, subtilumas visada išliks madingas ir išlaikys laiko išbandymą.
  • Renkantis rankinę tam tikrai progai, pagalvokite, kokio dydžio ir stuktūros rankinė (pvz.: spalvota ar vienspalvė, delninė ar įprasto dydžio rankinė) papildys Jūsų vakaro įvaizdį.

 

Ir žinoma, nepamirškite palaikyti švarą savo rankinėje ir niekada jos nepalikite ant grindų!

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *