Kai po daugybės darbų, varginančios rutinos, susikaupusio streso, jums pagaliau ateina atostogos, puiki mintis būtų pasidairyti į užsienį. Išvyka į svečią šalį ne tik, kad prablaškys, bet ir leis pailsėti, netrukdant skambučiams iš darbo, draugų ar nepažįstamųjų, kuriems kaip tyčia prireikė su jumis pakalbėti. Ypatingai tinkančios išsvajotoms atostogoms kryptys – šiltieji kraštai. O ką jau kalbėti, jeigu žmogus atostogų gali išeiti tik šaltuoju metų laiku, kai už lango spaudžiantis šaltukas neleidžia nei prie jūros nuvažiuoti, nei patinginiauti paplūdimyje ir mėgautis saulės voniomis. Išeitis tam dabar yra kelionių agentūrų siūlomos kelionės į Ispaniją Alicante regioną. Daugelis tą kraštą jau aplankiusių turistų, sutartinai vienu balsu tvirtina, kad poilsis šiame kurorte buvo pasakiškas, tiek gamtos, tiek rekreacijos prasme. Tad, jeigu turite savaitę laisvo laiko, kai nereikia eiti į darbą, o taip pat jūsų neslegia finansiniai rūpesčiai, patariame nuvykti į šį dieviškai gražų žemės kampelį. Į gimtinę ir į darbą grįšite pilni energijos ir motyvacijos pradėti naujus darbus.

Kodėl kelionės į Ispaniją Alicante regioną yra tokios mėgiamos žmonių iš viso pasaulio? Tam galima surasti ne vieną priežastį. Visų pirma, Alicante miestas yra įsikūręs ant pačio Viduržemio jūros kranto. Turėdamas priėjimą prie jūros, šis uostas pasižymi nuostabia gamta. Nenuostabu, jog čia klestintis vietinis verslas irgi susijęs su jūra – Alikantėje pagaunama, parduodama, iš jos eksportuojama ir vietiniuose restoranuose ar kavinėse gaminama daug patiekalų iš žuvies ar jūros gėrybių. Be to, viename garsiausių Ispanijos uostamiesčių vyksta daugybė kultūrinių renginių, festivalių, rengiamos įvairios parodos, yra ne vienas muziejus. Tad ir pažintinių ar pramoginių kelionių išsiilgę žmonės Alikantės mieste tikrai ras ką veikti.

Jei kelionės į Ispaniją Alicante planuojamos vasarą, pasiruoškite 20-30 laipsnių Celsijaus šilumai. Žiemą šiame regione temperatūra nukrinta iki 6-17 laipsnių, tačiau oras vyrauja švelnus ir šiltas. Nuo lietaus pavargusiems ir bėgantiems asmenims, Alikantėje bus tikras rojus, mat čia lietingos būna vos 37 dienos per visus metus. Saulė šį uostą lepina nuolat, todėl degintis ar ilsėtis paplūdiniuose galėsite bet kuriuo laiku.

Į Alikantę lėktuvai skrenda tiesiogiai, nes šiame uostamiestyje maždaug 9 km atstumu nuo centro yra įsikūręs Alicante oro uostas. Tad nusileidus lėktuvui jus pasitiks autobusai, kuriais patogu pasiekti vidurinę miesto dalį. Centre rasite daugybę lankytinų objektų, kurių tarpe muziejus MARQ, Santa Maria bazilika, Fernando pilis, L’Albuferos ežeras ir daugybė kitų. Kokios tos kelionės į Ispaniją Alicante miestą, papasakoti trumpai – sunku. Tačiau tikrai verta išbandyti ir ten nuvykti.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *