Pastebima, kad įgyvendinat namų interjero sprendimus, daugiausiai dėmesio skiriama baldams, šviestuvams bei jų dizainui. Jie atsakingai derinami prie kuriamo namų interjero, tačiau žvelgiama į kiekvieną kaip atskirą objektą. Nepriklausomai nuo to, kad šviestuvai derinami prie baldų ir kambarių sienų, tačiau neretai užmirštama derinti ir jų vietą.

Labai svarbu neužmiršti, kad šie du dalyviai yra neišvengiamai priklausomi vienas nuo kito ne tik dizainu, bet ir jų buvimo vieta. Kiekvienoje erdvėje yra vietų, kurios turi tam tikrą paskirtį ir ten itin svarbu tinkamas kokybiškas apšvietimas. Todėl šviestuvų derinimas interjere yra ne vienintelis svarbus dalykas.

Projektuojant namų interjerą, visų pirma labai svarbu tinkamai sudėlioti apšvietimo taškus. Tačiau tam būtina turėti ir baldų išdėstymo planą, kad apšvietimas atsirastų tinkamoje vietoje ir tinkamo intensyvumo. Paprastai tam nepakanka vieno pagrindinio apšvietimo, nes tam tikros vietos reikalauja papildomų šaltinių. Todėl tik suderinus šiuos svarbus dalykus tarpusavyje, galima imtis šviestuvų derinimo interjere.

Klasikinio, modernaus, Provanso ar kitokio stiliaus šviestuvai Vilniuje, priklausomai nuo kuriamo dizaino ir interjero. Labai svarbu, kad jie derėtų ir skoningai įsilietų bendrame kambario vaizde. Būtinai reikėtų rinktis tokio stiliaus, koks kuriamas namų interjeras, kad šviestuvai neišsiskirtų ir neatrodytų kontrastingai.

Taip pat labai svarbu žinoti, kad apšvietimas gali mažinti arba didinti tam tikrą erdvę. Pavyzdžiui, kambario kampuose ir ant sienų suprojektuotas apšvietimas vizualiai padidina ir praplečia erdvę. O lubų perimetre įmontuotas LED apšvietimas sudaro vaizdą, kad lubos yra kur kas aukščiau. Tai itin aktualu mažoms ir žemoms patalpoms. Tačiau reikėtų atsižvelgti ir į itin aukštų patalpų apšvietimą, kuris neturėtų būti sumontuotas palubėje. Jeigu lubų aukštis 3-4 metrai ir daugiau, reikėtų rinktis kabančius šviestuvus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *